Yes, we en jullie dus ook mogen weer. De zomervakantie is voorbij en de Corona maatregelen geven aan dat we weer mogen gaan turnen. Een nieuw seizoen met nieuwe kansen en vooral heel veel gym en turnplezier. Ons seizoen start dan ook tegelijk met de heropening van de Wildervanckhal op maandag 31 augustus 2020. Alle disciplines gaan vanaf die datum hier gymmen en turnen. Er is een mooie nieuwe houten vloer geplaatst en op dit moment zijn ze bezig met de nieuwe tribunes. Daarna kunnen we onze spullen verhuizen en opruimen in de bergingen. Hier zoeken we nog hulp voor!

Turnen Heren, Ouder & Kind en Rhönrad starten hun seizoen vanaf 31 augustus.

Turnen Recreatief start maandag 17 augustus tijdelijk tot en met 28 augustus met trainingen in zaal Straat Soenda! Graag een kwartier voor aanvang van de trainingen aanwezig vanwege het klaarzetten van de toestellen.
Maandag 17 en 24 augustus 16:15 – 17:45 uur Straat Soenda.
Vrijdag 21 en 28 augustus 16:00 – 18:00 uur Straat Soenda

Gymnastiek groep 1 – 5 begint dinsdag 18 augustus tijdelijk tot en met 25 augustus met lessen in gymzaal Lauwers, Lauwers 2-4 te Veendam. De lessen zijn van 16:00 tot 17:00 uur en worden gegeven door Kimm.

Turnen Dames selectie gaan de komende 2 weken door zoals er ook in de zomervakantie is getraind. Te weten dinsdag en donderdag van 16:30-19:30 uur en starten zaterdag 22 augustus met hun derde traingsdag van de week van 9:00-12:00. Ook allemaal in gymzaal Straat Soenda!

Vanaf maandag 31 augustus gaat het lesrooster zoals op de site staat in!