Recreatief turnen heeft voor het eerst kunnen trainen in een ‘echte’ turnhal. Een hal waar we niet zelf hoeven klaar te zetten en op te ruimen, waar de bruggen klaarstaan èn een vierkante vloer en een grote trampoline is. Het klinkt allemaal heel spectaculair, maar datgene wat pas echt indruk maakte: de valkuil. Een turnhal geeft mogelijkheden. De vloer is groot genoeg voor de hele groep. Daarom begonnen we de training met een gezamenlijke warming-up gevolgd door wat basis oefeningen.

De hal was gevuld met 18 turnsters, 9 trainsters/assistenten en veel papa’s en mama’s (broertjes, zusjes en oma’s) die vanaf de tribune mochten kijken.

Tijdens de training hebben de turnsters ook de kans gekregen om nieuwe elementen te oefenen. Zo zijn de oudere turnsters begonnen met een wegzet bij brug en salto’s van de lage legger. En hebben de jongere turnsters salto’s tot in de kuil gesprongen van de pegasus of uit de trampoline. Dit gaan we natuurlijk verder ontwikkelen in onze eigen hal!

We hopen dat iedereen heeft genoten en dat we snel weer een keertje dit uitje kunnen plannen met de turnsters!