Mark wist zijn debuut op niveau 10 omzetten in een eerste plaats, een gouden medaille en dus het kampioenschap. Hij zette de concurrentie met 26,60 punten op een achterstand van 1,35 punten. Op niveau 8 pakte Tamia het goud met een prachtige score van 23,85 punten. Op de onderdelen rechtuit en spiralen behaalden Mark en Tamia beide het eerste cijfer en op sprong het tweede cijfer. Amy uitkomende in niveau 5 wist op alle onderdelen het eerste cijfer te behalen en leverde haar met 2,75 punten verschil met de nummer twee het kampioenschap en dus het goud op.

Jinte deed mee op niveau 7. Zij liet een hele mooie oefening zien tijdens het onderdeel spiralen. Hier wist zij het eerste cijfer te behalen met een verschil van maar liefst 1,35 punten. Voor alle drie de onderdelen samen wist ze 21,80 punten te scoren wat haar het brons opleverde. Clubgenoten Ilse en Lieke waren aan elkaar gewaagd op niveau 6. Dit leverde voor van der Laan een keurige vierde plaats op met een derde cijfer op het onderdeel rechtuit en het tweede cijfer op sprong. Lieke wist Ilse net voor te blijven en mocht het brons in ontvangst nemen met een mooie totaalscore van 22,15 punten.

Na een lange dag dat traditiegetrouw met een etentje werd afgesloten keerde de club tevreden huiswaarts.