Rhönadturnen wedstrijden NK

De Rhönraders van SV Clias hebben op het NK in Egmond aan Zee hun reeds succesvolle seizoen glorieus afgesloten. Lotte en Roel debuteerden dit seizoen op het nationale niveau en wisten zich na twee plaatsingswedstrijden te kwalificeren voor dit kampioenschap. Beiden turnden in dezelfde categorie en hoopten ondanks de sterke concurrentie een podiumplaats te bemachtigen.

Na een spannende wedstrijd, waar de twee op alle drie de onderdelen de maximale moeilijkheid wisten te behalen, bepaalde de netheid van de geturnde oefeningen de podiumplaatsen. 

Hun doorzettingsvermogen en het harde werk het afgelopen seizoen zijn beloond. Met ruim een punt voorsprong op het brons wist Roel een prachtige zilveren medaille te behalen en mocht Lotte in het midden plaatsnemen om het goud in ontvangst te nemen. Zie hieronder een foto van onze trotse Lotte die haar gouden medaille en hiermee haar Nederlands Kampioenschap in ontvangst heeft genomen.

Foto’s ©JohanWolff